20170708 125916

W dniach od 4 do 10 lipca 2017 roku 18-osobowa grupa uczniów ZPO w Czernichowie pod opieką pani Magdaleny Dobaj, spędzała wakacje w Kościelisku koło Zakopanego. W wakacyjnym projekcie brali również udział uczniowie szkół: SP Nowa Wieś, SP Czułówek i ZPO Wołowice. W drodze do Kościeliska dzieci skorzystały z atrakcji Parku Rozrywki Rabkoland.
Galeria zdjęć

Podczas pobytu na obozie uczniowie wędrowali wieloma tatrzańskimi szlakami. Gęsia Szyja to jeden ze zdobytych szczytów. Obozowicze odbyli również całodniową wycieczkę do Szczawnicy, gdzie uczestniczyli w spływie Przełomem Dunajca oraz przeszli urokliwym Wąwozem Homole. Dzieci aktywnie spędzały czas bawiąc się w Termach Chochołowskich i parku linowym w Zakopanem. Atrakcjom nie było końca. Uczestnicy próbowali swoich sił na kręgielni, spacerowali po Krupówkach i integrowali się na dyskotekach. Podczas obozu odbywały się także zajęcia sportowe na boisku tamtejszego Orlika. Wakacyjny wyjazd był bardzo udany, obfitował w wiele atrakcji. Powtórzymy go za rok.

 dopalacze            logo Sanepid        gra  
 top image bhp logo pro-swim fotograficzny1  
 dopalacze

 

dzieci

 

 

 

      soswstrona  
SP w Czernichowie