Jastarnia

W dniach od 11 do 19 sierpnia 2017 roku uczniowie ZPO w Czernichowie razem z uczniami innych szkół z terenu gminy Czernichów (SP Nowa Wieś Szlachecka, SP Czułówek, ZPO Wołowice) przebywali na obozie w Jastarni. Był to już trzeci wspólny wakacyjny wyjazd. Pogoda i miejsce zachęcały do aktywnego wypoczynku. Uczniowie pieszo wędrowali po mieście, plażowali, korzystali z dobrodziejstw nadmorskiego klimatu.
Galeria zdjęć

W trakcie pobytu obozowicze aktywnie spędzali wolny czas szalejąc w parku linowym w Jastarni oraz uprawiali windsurfing w Chałupach. Zobaczyli również Gdańsk gdzie wysłuchali koncertu organowego w Katedrze Oliwskiej i zwiedzili Starówkę. Statkiem popłynęli zobaczyć pomnik obrońców Westerplatte.

Atrakcjom nie było końca. Na terenie ośrodka uczniowie uczestniczyli w lekcji ekologii oraz dyskotekach. Każdego dnia odbywały się rozgrywki w piłce nożnej i siatkówce plażowej. W drodze powrotnej uczestnicy odwiedzili Toruń, gdzie brali udział
w zajęciach w największym w Europie planetarium oraz zobaczyli piękny i zabytkowy rynek. Pobyt w Jastarni na długo zapadnie wszystkim w pamięci, już dzisiaj myślimy
o następnym wyjeździe...

 dopalacze            logo Sanepid        gra  
 top image bhp logo pro-swim fotograficzny1  
 dopalacze

 

dzieci

 

 

 

      soswstrona  
SP w Czernichowie