o zdrowie, klimat i środowisko”

czyste powietrze 01jpg

Dzieci niosły transparenty m.in. z hasłem: ,,Szanuj dzieci, nie pal śmieci” oraz papierowe kwiatuszki, które wręczały gospodarzom w czasie odwiedzin ich domostw.

Pani Ekodoradca, informowała m.in. o możliwości skorzystania z dofinansowania przy wymianie pieców i rozdawała mieszkańcom ulotki z informacjami na ten temat. Zostaliśmy bardzo mile i serdecznie przyjęci przez mieszkańców, dowiedzieliśmy się od nich wiele cennych informacji. Zobaczyliśmy po raz pierwszy peled, czyli tzw. surowiec odnawialny używany do ogrzewania mieszkań.

dopalacze            logo Sanepid        gra
 top image bhp logo pro-swim fotograficzny1