Małopolski Konkurs Języka Angielskiego organizowany jest przez Kuratorium Oświaty w Krakowie. Do pierwszego szkolnego etapu przystępują wszyscy chętni uczniowie z klas 4-8, a tylko najlepsi przechodzą do etapu rejonowego,
a następnie do etapu wojewódzkiego.

Anna Marchewka, uczennica klasy 8a, rewelacyjnie poradziła sobie z wszystkimi etapami konkursu i zdobyła tytuł finalisty Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego, co daje dodatkowe punkty przy rekrutacji do szkoły średniej. Gratulujemy imponującej wiedzy! Konkurs na każdym etapie był bardzo trudny, wymagał doskonałej znajomości języka angielskiego, przeczytania kilku lektur w języku angielskim, a etap wojewódzki to bardzo zaawansowany poziom znajomości języka obcego B2 - równy poziomowi matury rozszerzonej. 

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 dopalacze            logo Sanepid        gra  
 top image bhp logo pro-swim fotograficzny1  
 dopalacze

 

dzieci

 

 

 

      soswstrona  
SP w Czernichowie