Klasy 0 – 3 w dniach 9 i 10 maja br. wybrały się na wycieczkę do Pacanowa. Celem podróży było zwiedzanie Europejskiego Centrum Bajek im. Koziołka Matołka. Na miejscu dzieci powitał gospodarz Koziołek Matołek. Wróżka oprowadziła po czarodziejskiej krainie Bajek, gdzie mogliśmy się przenieść w „Bajkowy świat”. Dzieci udały się także 
w podróż zaczarowanym pociągiem, a gdy poczuły się zmęczone odpoczywały w” Czarodziejskim ogrodzie”. Mieliśmy także okazję obejrzenia w sali kinowej wybranej bajki. Po tych ciekawych wrażeniach uczniowie wesoło spędzili czas na placu zabaw.  Odwiedzili też sklepik z pamiątkami. Szczęśliwi i zadowoleni po całym dniu wrócili do  domu.

pacaanow 06 122341

GALERIA

 

 dopalacze            logo Sanepid        gra  
 top image bhp logo pro-swim fotograficzny1  
 dopalacze

 

dzieci

 

 

 

      soswstrona  
SP w Czernichowie