27 maja br. przedszkolaki przygotowały dla swoich mam program artystyczny. Odświętnie ubrani  w  wyjątkowej atmosferze, pełni zaangażowania  recytowali wiersze, śpiewali piosenki i składali  życzenia. Była to bardzo wyjątkowa uroczystość pełna uśmiechu, radości i dumy. Na zakończenie części artystycznej uczniowie zaśpiewali „Sto lat”  oraz wręczyli swoim mamom własnoręcznie wykonane prezenty .Po części oficjalnej dzieci wraz z mamami zostały zaproszone na słodki poczęstunek, który był okazją do dzielenia się wrażeniami z przedszkolnej uroczystości. Następnie odbyły się warsztaty, podczas których mamy razem z dziećmi wykonały piękne czterolistne koniczyny.

dzien matki

Galeria

 dopalacze            logo Sanepid        gra  
 top image bhp logo pro-swim fotograficzny1  
 dopalacze

 

dzieci

 

 

 

      soswstrona  
SP w Czernichowie