18 czerwca uczniowie klas gimnazjalnych w uroczysty sposób pożegnali nauczycieli i kolegów. Pierwsza część uroczystości była utrzymana w podniosłym tonie. Uczniowie recytowali wiersze i śpiewali piosenki. Do drugiej części spotkania przeszliśmy tanecznym krokiem. Najpierw dały popis swoich umiejętności dziewczęta. Do utworu Michaela Jacksona zatańczyły spektakularny układ, na koniec Malwina Odrzywołek zaprezentowała nam słynny moonwalkChłopcy nie byli gorsi, w komiczny sposób odtańczyli Jezioro Łabędzie. Publiczność była zachwycona strojami tancerzy i interpretacją utworu.

Po zakończonej akademii uczniowie udali się na skromny poczęstunek.

Gimnazjum zakonczenie

Galeria

 dopalacze            logo Sanepid        gra  
 top image bhp logo pro-swim fotograficzny1  
 dopalacze

 

dzieci

 

 

 

      soswstrona  
SP w Czernichowie