18 czerwca uroczyście pożegnaliśmy uczniów klas ósmych. Akademię rozpoczęto od powitania przybyłych gości i złożenia ślubowania. Później w nieco humorystyczny sposób uczniowie przedstawili program zreformowania szkoły. Ósmoklasiści złożyli propozycję organizowania przez szkołę bezpłatnych wakacji w najatrakcyjniejszych miejscach świata. Później w dowcipny sposób zwrócili się do każdego z nauczycieli. Nie oszczędzono też dyrekcji za stosowanie trybu rozkazującego.

Na koniec podziękowano całemu gronu pedagogicznemu za włożony trud w wychowanie i edukację. Następnie pan dyrektor wręczył uczniom nagrody, a rodzicom listy gratulacyjne. 

absolwent03

 dopalacze            logo Sanepid        gra  
 top image bhp logo pro-swim fotograficzny1  
 dopalacze

 

dzieci

 

 

 

      soswstrona  
SP w Czernichowie