10 marca br. roku w naszej szkole odbyły się wielkanocne warsztaty ceramiczne, podczas których uczniowie z klas 0 – 3 samodzielnie lepili z gliny wielkanocnego baranka z dzwoneczkiem. Praca w glinie pozwoliła dzieciom doskonalić swoje umiejętności manualne, dostarczyła świetnej zabawy a ciepła atmosfera sprawiła, że pozostaną na długo w naszej pamięci.

kino

W środę 3 lutego uczniowie z klas 0 – 3 byli w Kinie Kijów na przedstawieniu pt „Czerwony Kapturek”. Spektakl spotkał się z dużym zainteresowaniem dzieci, wywołał wiele pozytywnych emocji dzięki pięknej scenografii, humorystycznym dialogom, scenkom, ciekawym tańcom i wesołej muzyce oraz fantastycznej grze aktorskiej, w szczególności dwóch Wiewiórek, Muchomora oraz Wilka.

IMG 0698

Bal karnawałowy dla uczniów to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Tak też było w naszej szkole w sobotę 9 stycznia.

W odświętnie udekorowanej sali, w ciekawych, kolorowych kostiumach, uczniowie klas 0 -3 bawili się przy rytmach różnorodnej muzyki, jak przystało na prawdziwy bal. Zabawa przebiegała w miłej i radosnej atmosferze. Muzyka i tańce przeplatane były zabawami i konkursami. Dzień ten dostarczył dzieciom wielu przeżyć i miłych wrażeń . Następny bal już za rok…

IMG 0615

We wtorek 22 grudnia świąteczny nastrój zapanował w naszej szkole, kiedy to wszyscy uczniowie poszczególnych klas razem z wychowawcami spotkali się w swoich salach na Wigilii. Cała uroczystość przebiegła w bardzo miłej atmosferze, wywołując radość i uśmiech na twarzach dzieci. Wspaniałym momentem było dzielenie się opłatkiem, składanie sobie świątecznych życzeń i wspólne śpiewanie kolęd.

konkurs1

18 grudnia 2015r. w Urzędzie Gminy odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom XII edycji Konkursu Plastycznego z cyklu „Pocztówka do mojego przyjaciela” pt. „Echo się niesie po zielonym lesie”. Na konkurs wpłynęło wiele przepięknych prac. Wspaniale spisał się najmłodszy uczeń naszej szkoły – Patryk Smółka z oddziału przedszkolnego, którego praca została nagrodzona. Gratulujemy!