W dn. 27.05.2014r. odbyły się 2 spotkania z Panią Joanną Olech – autorką książek dla dzieci i młodzieży. Spotkania odbyły się dzięki współpracy z Gminną Biblioteką Publiczną w Czernichowie w ramach Dyskusyjnego Klubu Książki.

Brali w nich udział uczniowie klas młodszych („0”, 1b, 2a,3b) oraz klas starszych szkoły podstawowej (5, 6a,6b). Wszyscy mieli możliwość posłuchać fragmentów książek („Dynastia Miziołków” oraz „Pompon w rodzinie Fisiów”) czytanych przez pisarkę. Pani Joanna zadawała różne pytania dotyczące jej książek. Uczniowie w zamian za prawidłowo udzielone odpowiedzi mogli otrzymać słodką nagrodę. Starsi uczniowie mogli również zadawać Pani Joannie pytania.

Na koniec spotkania chętni uczniowie dostali pamiątkowe autografy.

W naszej bibliotece można znaleźć następujące tytuły książek Pani Joanny :

  1. „Dynastia Miziołków”
  2. „Pompon w rodzinie Fisiów”
  3. „Gdzie diabeł mówi… do usług!” oraz w zbiorze pt. „Opowiadania z dreszczykiem” opowiadanie autorki pt. „Anyżkowe bliźniaki”.
SP w Czernichowie