23.10.2014 r. w naszej szkole odbyła się uroczystość ślubowania uczniów klas pierwszych. Pierwszoklasiści zaprezentowali program artystyczny przygotowany pod kierunkiem p. Bożeny Krawackiej (wych. klasy 1a) i p. Iwony Malik (wych. Klasy 1b). Dzieci pięknie śpiewały piosenki i recytowały wiersze, a następnie złożyły uroczyste ślubowanie na sztandar szkoły. Po złożeniu ślubowania Dyrektor Szkoły dokonał symbolicznego pasowania pierwszoklasistów na uczniów Szkoły Podstawowej im. T. Kościuszki w Czernichowie.

Na zakończenie uroczystości uczniowie otrzymali legitymacje szkolne i pamiątkowe dyplomy oraz upominki wykonane przez uczniów klas 0-3, a także prezenty ufundowane przez rodziców. Zostali również zaproszeni na poczęstunek przygotowany przez rodziców uczniów klas pierwszych. Pierwszakom życzymy wielu sukcesów!

Nowymi uczniami Szkoły Podstawowej w Czernichowie zostali:

Klasa 1a

 1. Dzierwa Julia
 2. Grzywa Patryk
 3. Hajto weronika
 4. Jankowicz Kaja
 5. Kotarba Adrian
 6. Kowalczyk Natalia
 7. Lis Dominika
 8. Mądry Oliwia
 9. Paluch Wiktor
 10. Rynduch Kacper
 11. Samek Kamil
 12. Sitek Kamil
 13. Skoczylas Krzysztof
 14. Socha Małgorzata
 15. Strzemecka joanna
 16. Śliwa Julia
 17. Wołek Milena
 18. Zabiegaj aleksandra
 19. Żak Maciej

Klasa 1b

 1. Bałuszek Pola
 2. Bukowski Piotr
 3. Dejwor Katarzyna
 4. Dela Justyna
 5. Galos Gabriela
 6. Haber Amelia
 7. Jachymczyk Aleksandra
 8. Janik Faustyna
 9. Kołodziej Rozalia
 10. Kosek Maja
 11. Łapuszek Oliwia
 12. Madej Michał
 13. Mlostek Nikola
 14. Orlik Magdalena
 15. Panek Gabriela
 16. Rysz Krzysztof
 17. Wilczyńska Dominika
 18. Zajger Rafał

 

 

SP w Czernichowie