14 maja wokół góry Chełm biegała młodzież w wieku 13-18 lat. Tego dnia w ramach akcji Polska Biega i dla upamiętnienia 70. rocznicy zakończenia II wojny światowej rozegrano IX Przełajowy Bieg Zwycięstwa. Najliczniejszą reprezentację wystawiła nasza szkoła. Ilość przełożyła się na jakość, bo udało się zdobyć 3 miejsca na najwyższym stopniu podium i trzy razy nasi uczniowie przybiegali na metę na drugiej pozycji.

 

 

Wyniki w poszczególnych kategoriach;

 

Dziewczęta 13-15 lat

 

 1. Anna Zając - ZPO Czernichów
 2. Justyna Zając- ZPO Czernichów
 3. Patrycja Gwizdała

 

Chłopcy 13-15 lat

 

 1. Paweł Zabagło - ZPO Czernichów
 2. Daniel Panek
 3. Damian Sawina

 

Dziewczęta 16-18 lat

 

 1. Sandra Jencz- ZPO Czernichów
 2. Monika Marszałek- ZPO Czernichów
 3. Jagoda Grzesiak

 

Chłopcy 16-18 lat

 

 1. Mateusz Biel
 2. Karol Kumala - ZPO Czernichów
 3. Tomasz Kabionek

 

SP w Czernichowie