Zakończony rok szkolny był bardzo udany. Uczniowie naszej szkoły zdobywali laury w konkursach i zawodach sportowych różnych szczebli.

Kl.1a

Wyróżnienie w Gminnym Konkursie Plastycznym „Pocztówka do przyjaciela- Podróże małe i duże”- Kaja Jankowicz

I miejsce z wyróżnieniem w VII Wiosennym Turnieju Tańca Towarzyskiego: Julia Dzierwa, Kamil Samek, Weronika Hajto, Ksavier Sitek, Milena Wołek

I miejsce w VII Wiosennym Turnieju Tańca Towarzyskiego:

Natalia Kowalczyk, Małgorzata Socha, Julia Śliwa, Maciej Żak

Zdobycie Karty Pływackiej:

Julia Dzierwa, Kamil Samek, Aleksandra Zabiegaj

Kl.1b

Wyróżnienie w V Gminnym Konkursie Recytatorskim pod hasłem „ Zwierzęta w literaturze’’- Maja Kosek

Wyróżnienie w XI Gminnym Konkursie Plastycznym z cyklu „ Pocztówka do mojego przyjaciela’’ pt „ Podróże małe i duże” – Amelia Haber, Gabriela Galos

I miejsce w Turnieju Tańca Towarzyskiego – Gabriela Galos, Justyna Dela, Gabriela Panek

I miejsce z wyróżnieniem w Turnieju Tańca Towarzyskiego – Maja Kosek, Aleksandra Jachymczyk, Amelia Haber

Zdobyła kartę pływacką – Maja Kosek

Kl.2a- brak

Kl.2b

Grzegorz Król: wyróżnienie w Gminnym Konkursie Recytatorskim

Zuzanna Panek: I miejsce w Gminnym Turnieju Tańca Towarzyskiego

Kl.3a

Osiągnięcia uczniów:

Jan Socha –Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym Kangur,

Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Olimpusek,

II miejsce w Turnieju Tańca Towarzyskiego

Magdalena Kolano - Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym Kangur,

Kornelia Olcha – Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Ortograficznym

Wiktor Czeremuga – I miejsce w Turnieju Tańca Towarzyskiego,

II miejsce w Turnieju Tańca Towarzyskiego

Wiktoria Banasik – II miejsce w Turnieju Tańca Towarzyskiego

Kl.3b
Katarzyna Bednarczyk- Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Ortograficznym, II miejsce w Gminnym Turnieju Tańca Towarzyskiego.
Aleksandra Buczek- II miejsce w Gminnym Turnieju Tańca towarzyskiego.

Karolina Dela -II miejsce w gminnym Turnieju Tańca Towarzyskiego.
Zofia HENDEL- I MIEJSCE z wyróżnieniem W Gminnym Turnieju Tańca Towarzyskiego.
Oliwia Mądry- II miejsce w Gminnym Turnieju Tańca Towarzyskiego

Kl.4a-brak

Kl.4b

szczebel gminny

I miejsce w gminnych zawodach w siatkówce chłopców- M.Dzierwa, D.Gaudyn, M.Kowal, K.Zembol

I miejsce w gminnych zawodach w piłce ręcznej chłopców - M.Dzierwa, M.Kowal, K.Zembol

II miejsce w gminnych zawodach w piłce nożnej chłopców –turniej Orlęta - M.Dzierwa, M.Kowal, K.Zembol

Jesienne biegi przełajowe:

II miejsce – Magdalena Galos

I miejsce – Marcin Kowal

II miejsce – Kacper Zembol

Wiosenny turniej tańca towarzyskiego: Hubert Starowicz – I miejsce

szczebel powiatowy

III miejsce w powiatowych zawodach w piłce ręcznej chłopców - M.Dzierwa, M.Kowal, K.Zembol

IV miejsce w powiatowych zawodach w siatkówce chłopców- M.Dzierwa, D.Gaudyn, M.Kowal, K.Zembol

Wyróżnienie w konkursie matematycznym Kangur – Maciej Dzierwa, Hubert Starowicz

Kl. 5a

III miejsce w gminie w konkursie z języka angielskiego ( Przybyło Dariusz i Wędzicha Konrad)

I miejsce w gminie w siatkówce - Feluś Kacper, Jachymczyk Hubert, Wrona Wojciech, Zabagło Damian

IV miejsce w powiecie w siatkówce - - Feluś Kacper, Jachymczyk Hubert, Wrona Wojciech, Zabagło Damian

I miejsce w gminie w piłce ręcznej

III miejsce w powiecie w piłce ręcznej

Kl. 5b- brak

Kl. 6

szczebel gminny

osiągnięcia sportowe –

I miejsce Barbary Tuchowskiej, II m. Aleksandry Kopeć i Michała Zalewskiego w tenisie stołowym indywidualnym,

I m. drużynowo dziewcząt (Barbara Tuchowska, Aleksandra Kopeć) i II m. chłopców (Michał  Zalewski, Mateusz Gawor, Mateusz Firek)

I miejsce chłopców w piłce siatkowej (Michał Zalewski, Wojciech Galos),

I miejsce chłopców w piłce ręcznej (Michał Zalewski, Wojciech Galos, Piotr Lach, Łukasz Machaczka)

II miejsce chłopców w piłce nożnej (Michał Zalewski, Wojciech Galos),

c) osiągnięcia inne

wyróżnienie w XV Gminnym Konkursie Niepodległościowym Michała Bałuszka

wyróżnienie Aleksandry Kopeć, Barbary Tuchowskiej w konkursie biblijnym

III miejsce Oli Kopeć w Gminnym Konkursie J. Angielskiego

szczebel powiatowy -

osiągnięcia sportowe –

VI m. indywidualnie B. Tuchowskiej i III m. drużynowo (A. Kopeć, B.Tuchowska) w tenisie stołowym

III miejsce chłopców w piłce ręcznej (Michał Zalewski, Wojciech Galos, Łukasz Machaczka)

Kl.IA

szczebel gminny

osiągnięcia sportowe – Jesienne Biegi Przełajowe I miejsce – Paweł Zabagło – ind., I miejsce – Anna Zając, II miejsce – Aleksandra Tyrała, III miejsce – Joanna Podzoba

Tenis stołowy – I miejsce Paweł Zabagło – ind. i drużynowo

Gminny Bieg Zwycięstwa I miejsce – Paweł Zabagło, I miejsce – Anna Zając

Zawody piłki ręcznej (chłopcy) – I miejsce – Paweł Zabagło, Michał Mlostek

Zawody piłki ręcznej (dziewczęta) – I miejsce – Aleksandra Celer, Anna Zając, Joanna Podzoba, Daria Rembilas

Piłka nożna „Turniej o Puchar Donalda Tuska” - I miejsce – Aleksandra Celer, Aleksandra Tyrała, Magdalena Samek, Anna Zając, Joanna Podzoba, Patrycja Urbańczyk

Piłka nożna „Turniej Orlęta” – II miejsce – Joanna Podzoba, Aleksandra Celer, Anna Zając, Magdalena Samek, Aleksandra Tyrała, Daria Rembilas

osiągnięcia inne

„Apetyt na zdrowie w Zespole Szkół w Czernichowie” – I miejsce – Mateusz Buczek, Maciej Boroń

VI Gminny Konkurs Niepodległościowy – wyróżnienie dla Pawła Zabagło

szczebel powiatowy

osiągnięcia sportowe – Jesienne Biegi Przełajowe II miejsce – Paweł Zabagło, II miejsce – Patryk Sroka, Paweł Zabagło - sztafeta ( chłopcy), I miejsce - Anna Zając, IV miejsce – Aleksandra Tyrała,

Wiosenne Biegi Przełajowe – I miejsce sztafeta dziewcząt – Aleksandra Celer, Joanna Podzoba, Klaudia Bulda, Aleksandra Tyrała, Anna Zając

Zawody piłki ręcznej (chłopcy) – III miejsce Paweł Zabagło, Michał Mlostek

Kl. IB

szczebel gminny;

osiągnięcia sportowe - Patrycja Robakiewicz- piłka ręczna I miejsce; K.Nosek, P. Chmielak-piłka ręczna I miejsce

szczebel powiatowy ;

osiągnięcia sportowe- Paweł Chmielak, Krzysztof Nosek- piłka ręczna III miejsce „Gimnazjada”2014/2015; Magdalena Konik, Agnieszka Kowalówka - „Wiosenne biegi przełajowe”- I miejsce drużynowo; Chmielak, Nosek-wiosenne biegi przełajowe – II miejsce drużynowo

szczebel wojewódzki ;

b) osiągnięcia sportowe - M. Konik- udział w drużynowych biegach przełajowych; Chmielak, Nosek-udział w drużynowych biegach przełajowych

 

Kl.II

szczebel gminny

osiągnięcia sportowe Justyna Zając - udział w jesiennych biegach przełajowych oraz wiosennych biegach przełajowych

szczebel powiatowy

osiągnięcia sportowe; Justyna Zając - I miejsce w jesiennych oraz wiosennych

         szczebel wojewódzki

osiągnięcia sportowe ;Justyna Zając – I miejsce w jesiennych oraz wiosennych biegach przełajowych

kl.IIIA

Paulina Kosek   - Finalistka Małopolskiego Konkursu Biologicznego

I miejsce w konkursie „ Apetyt na zdrowie „ pod patronatem starosty i wójta gminy Czernichów

I miejsce w piłce ręcznej chłopców na szczeblu gminnym ( Karol, Kumala, Mateusz Zalarski, Wojciech Gomółka, Grzegorz Miś, Krzysztof Faracik, Kamil Rybarczyk)

III miejsce w piłce ręcznej chłopców gimnazjum na szczeblu powiatu ( chłopcy j.w.)

Bieg Zwycięstwa I miejsce Sandra Jencz

II miejsce Karol Kumala

III Monika Marszałek

Wiosenne biegi przełajowe na szczeblu powiatu - sztafeta

I miejsce dziewcząt – Monika Marszałek,

II miejsce chłopców – Krzysztof Faracik, Karol Kumala, Mariusz Galos, Grzegorz Miś, Mateusz Zalarski,

Wiosenne biegi przełajowe na szczeblu wojewódzkim - sztafeta UDZIAŁ uczestnicy jak wyżej

KL. IIIB

szczebel gminny

osiągnięcia sportowe - Gminny Turniej Tenisa Stołowego Paweł Miś II miejsce, Jan Grzesiak III miejsce oraz I miejsce drużynowo, Gminny Turniej Piłki Ręcznej Chłopców Tomasz Milcz i Jan Grzesiak I miejsce

Gminny Turniej Piłki Ręcznej Dziewcząt- Klaudia Żak i Kornelia Morawska I miejsce

szczebel powiatowy

Tomasz Milcz w turnieju powiatowym w piłce ręcznej III miejsce

SP w Czernichowie