W naszej szkole odbędzie się zbiórka makulatury od 02 października 2017 roku i będzie trwała przez dwa tygodnie.

makulatura1

Zapraszamy wszystkich do włączenia się do akcji.

makulatura

Zdjęcie 2

9 czerwca w piątkowy wieczór w ZPO w Czernichowie uczniowie uczestniczyli w zajęciach zatytułowanych Wieczór z językiem polskim. Zajęcia te miały na celu uczczenie języka polskiego oraz upowszechnianie poprawnej polszczyzny.

Zdjęcie2

Dnia 26 maja br. uczniowie klas V i VI ZPO w Czernichowie wzięli udział w Wieczorze z językiem angielskim zorganizowanym przez p. S. Kuchcińska-Czak oraz p. P. Klimkiewicz. Tematem przewodnim tego wydarzenia była Australia. Uczestnicy wysłuchali wykładu Michaela, który opowiedział o największych miastach, zabytkach a także kulturze tego kraju. Na podstawie jego wypowiedzi uczniowie rozwiązywali krótki test konkursowy. Uczniowie brali aktywny udział także w innych konkurencjach, takich jak "biegane dyktando" czy konkursie na najładniejszy plakat o Australii. Wszyscy otrzymali atrakcyjne nagrody rzeczowe, a zwycięzcy dostali dodatkowo dyplomy. Zapraszamy na "Wieczór z językiem angielskim" w przyszłym roku szkolnym!

ŚSz 2017

W sobotnie popołudnie 3 czerwca uczniowie ZPO w Czernichowie prezentowali swoje liczne talenty podczas Święta Szkoły. Był taniec, śpiew, popisy aktorskie, pokaz musztry i wiele innych atrakcji.

Galeria

SP w Czernichowie