Plakat ferie m

Lp.

Rodzaj zajęć

Termin

Godziny

Zapisy

1.

WYJAZD DO KINA W KRAKOWIE

14.02.2018 r.

wyjazd 9.00

p. I. Malik

p. B. Dudek

p. A. Ryszka

p. R. Zwolska

p. B. Krawacka

2.

I TURNIEJ SZACHOWY

15.02.2018 r.

10.00

tel. 696 952 436

p. K. Halip

3.

WYJAZD DO GOjump- PARKU TRAMPOLIN W KRAKOWIE

21.02.2018 r.

10.45 – 15.00

p. L. Zabagło

p. M. Dobaj

p. K. Dulowska

4.

TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO

TURNIEJ DWÓJEK W PIŁCE SIATKOWEJ

20.02.2018 r. oraz 22.02.2018r.

9.00 -12.00

9.00 -12.00

p. J .Sroka

p. J .Sroka

 

 

17 stycznia w szkole podstawowej odbył się XII Gminny Przegląd Przedstawień Bożonarodzeniowych. Stał on się już tradycją, ponieważ od roku 2007 szkoły z naszej gminy przyjeżdżają do Czernichowa, aby zaprezentować aktorskie umiejętności swoich uczniów. Podczas tegorocznego przeglądu mogliśmy podziwiać aż 8 pięknych przedstawień!

Jasełka przeglad m

Galeria zdjęć

ikonka święta

   Z okazji Świąt życzymy dyrekcji i nauczycielom, wszystkim pracownikom szkoły oraz uczniom i ich rodzicom przeżywania Bożego Narodzenia w zdrowiu, radości i ciepłej rodzinnej atmosferze.

Niech nadchodzący Nowy Rok będzie czasem pokoju, serdeczności i międzyludzkiej życzliwości.

 

choinki święta

Samorząd Uczniowski Szkoły Podstawowej i Gimnazjum

W czwartek 7 grudnia w Szkole Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki w Czernichowie odbyły się spotkania z rodzicami połączone z kiermaszem świątecznym. Organizatorem kiermaszu był samorząd uczniowski wraz z całą społecznością szkolną. Na kiermaszu można się było zaopatrzyć w niepowtarzalne ozdoby choinkowe oraz kartki świąteczne.

kiermasz m

Dzien Misia podziekowania

W listopadzie uczniowie naszej szkoły wraz z rodzicami aktywnie przyłączyli się do akcji charytatywnej organizowanej przez Fundację „Mam Marzenie” pod hasłem „Dzień Pluszowego Misia”. Zbieraliśmy nowe maskotki, gry planszowe oraz artykuły plastyczne. Zebrane dary przekazaliśmy Fundacji. 25 listopada w Światowy Dzień Pluszowego Misia wolontariusze ofiarowali je małym pacjentom przebywającym
w Szpitalu Dziecięcym  w Krakowie.

SP w Czernichowie