W dniach od 16 do 22 lipca 2018 roku 14-osobowa grupa uczniów SP w Czernichowie, spędzała wakacje w Kościelisku koło Zakopanego. We wspólnym wakacyjnym projekcie brali również udział uczniowie szkół z: Nowej Wsi Szlacheckiej, Czułówka i Wołowic. W drodze do Kościeliska dzieci skorzystały zatrakcji Parku Rozrywki Rabkoland. Podczas pobytu na obozie, pomimo niesprzyjających warunków pogodowych uczniowie odbyli pieszą wędrówkę na Gubałówkę oraz do Zakopanego.

Kościelisko m

Galeria zdjęć 1       Galeria zdjęć 2    Galeria zdjęć 3

Zwiedzili również skocznię im. Stanisława Marusarza -Wielką Krokiew, gdzie mogli poczuć wspaniałą atmosferę tego obiektu, na którym odbywają się prestiżowe zawody w skokach narciarskich. Obozowicze spędzali aktywnie czas, ,,szalejąc‘’ w parku wodnym w Zakopanem oraz na boiskach Orlika w Kościelisku, próbowali również swoich sił na kręgielni. W Zakopanem uczniowie zwiedzili Muzeum Tatrzańskie oraz oglądnęli w kinie film pt. „Iniemamocni 2”. Uczestnicy wycieczki integrowali się podczas wspólnych dyskotek, zabaw oraz turniejów sportowych. Podczas obozu odbyło się także niesamowite spotkanie z tatrzańskimi goprowcami latającymi ratunkowym helikopterem - Sokół.

Wakacyjny wyjazd był bardzo udany, obfitował w wiele atrakcji. Już teraz myślimy o następnym wyjeździe...

 

SP w Czernichowie