Uczennica naszej szkoły Joanna Kuś może pochwalić się dużym osiągnięciem sportowym. Została wicemistrzynią Polski w futsalu. Mistrzostwa odbyły się 9-10 lutego 2013 r. w Siemiatyczach. Do rywalizacji o mistrzowski tytuł przystąpiły 4 zespoły.

Mistrzem Polski w kategorii do 16 lat została drużyna Bronowianki Kraków. W meczu decydującym o zwycięstwie Bronowianka po bardzo emocjonalnym meczu zremisowała z Victorią Gaj 3:3. Drużyna Bronowianki została mistrzem Polski dzięki lepszemu bilansowi bramkowemu. Victoria Gaj została wicemistrzem Polski, trzecie miejsce zajęła drużyna MOSiR Siematycze.
Asia trenuje piłkę nożną w drużynie UKS Viktoria Gaj, ale znalazła się też w kadrze Małopolski juniorek młodszych.
Serdecznie gratulujemy.

20130301

20130302


(Obszerny wywiad z Asią publikowany był w marcowym "Szkolniaku").

SP w Czernichowie